Zastępca Dyrektora ds. szkolenia ustawicznego i współpracy międzynarodowej

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
sędzia Adam Czerwiński 81 440 87 10 -

Sekretariat Dyrektora

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
dr Małgorzata Gogacz 81 440 87 10 sekretariat.lublin@kssip.gov.pl

ADMINISTRATOR

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
Wiesław Trochonowicz 81 458 37 62, (kom) 785 670 009 w.trochonowicz@kssip.gov.pl

DZIAŁ SZKOLEŃ

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
Koordynatorzy merytoryczni:
sędzia dr Agnieszka Orłowska 81 440 87 13 a.orlowska@kssip.gov.pl
sędzia Anna Cybulska 81 458 37 57 a.cybulska@kssip.gov.pl
prokurator Dorota Kazanowska 81 440 87 25 d.kazanowska@kssip.gov.pl
sędzia Grzegorz Kister 81 458 37 54 g.kister@kssip.gov.pl
prokurator Beata Klimczyk 81 440 87 34 b.klimczyk@kssip.gov.pl
sędzia dr Janusz Konecki 81 458 37 58 j.konecki@kssip.gov.pl
sędzia Beata Majewska 81 440 87 25 b.majewska@kssip.gov.pl
Koordynatorzy organizacyjni:
dr Monika Sędłak 81 440 87 22 m.sedlak@kssip.gov.pl
Ewelina Bożyk-Dyszczak 81 458 37 53 e.dyszczak@kssip.gov.pl
Agata Broichmann 81 458 37 47 a.broichmann@kssip.gov.pl
Mateusz Hypiak 81 458 37 46 m.hypiak@kssip.gov.pl
Kinga Leńczuk-Krupa 81 458 37 42 k.krupa@kssip.gov.pl
Katarzyna Kowalska 81 440 87 14 k.kowalska@kssip.gov.pl
Artur Nakonieczny 81 440 87 21 a.nakonieczny@kssip.gov.pl
Małgorzata Staniak 81 440 87 39 m.staniak@kssip.gov.pl
Anna Szpakowska 81 440 87 32 a.szpakowska@kssip.gov.pl
Katarzyna Ścibak 81 458 37 43 k.scibak@kssip.gov.pl
Małgorzata Wójtowicz-Dołęga 81 458 37 52 m.wojtowicz@kssip.gov.pl

DZIAŁ FUNDUSZY POMOCOWYCH

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
Koordynatorzy merytoryczni:
sędzia Marek Manowiec 81 440 87 20 m.manowiec@kssip.gov.pl
prokurator Katarzyna Lenczowska-Soboń 81 458 37 50 k.lenczowska-sobon@kssip.gov.pl
prokurator Joanna Sadurska 81 458 37 61 j.sadurska@kssip.gov.pl
prokurator Andrzej Duda 81 440 87 24 a.duda@kssip.gov.pl
Koordynatorzy organizacyjni:
Monika Stęplowska 81 458 37 44 m.steplowska@kssip.gov.pl
Rafał Bartoszek 81 458 37 45 r.bartoszek@kssip.gov.pl
Marta Cimek 81 458 37 41 m.cimek@kssip.gov.pl
Monika Ćwiklińska-Gorczyca 81 440 87 23 m.cwiklinska@kssip.gov.pl
Eliza Danielewska 81 458 37 63 e.danielewska@kssip.gov.pl
Zbigniew Husak 81 458 37 45 z.husak@kssip.gov.pl
Justyna Jankowska 81 458 37 40 j.jankowska@kssip.gov.pl
Krzysztof Kalinczuk 81 458 37 45 k.kalinczuk@kssip.gov.pl
Ewa Kowalczyk 81 440 87 23 e.kowalczyk@kssip.gov.pl
Renata Piórowska 81 458 37 56 r.piorowska@kssip.gov.pl
Magdalena Prus 81 458 37 45 m.prus@kssip.gov.pl
Monika Siwecka 81 458 37 55 m.siwecka@kssip.gov.pl

DZIAŁ WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
Koordynatorzy merytoryczni:
sędzia Agnieszka Kluczyńska-Cichocka 81 440 87 12 a.kluczynska-cichocka@kssip.gov.pl
prokurator Katarzyna Krysiak 81 440 87 37 k.krysiak@kssip.gov.pl
asystent sędziego Dariusz Szawurski-Radetz 81 440 87 17 d.szawurski-radetz@kssip.gov.pl
Koordynatorzy organizacyjni:
Olga Binert-Mielko 81 440 87 16 o.binert@kssip.gov.pl
Anna Natorska-Michrowska 81 440 87 26 a.michrowska@kssip.gov.pl

DZIAŁ BADAŃ I ANALIZ

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
sędzia dr Paweł Zdanikowski 81 440 87 27 p.zdanikowski@kssip.gov.pl
prokurator Rafał Nozdryn-Płotnicki 81 440 87 15 r.nozdryn-plotnicki@kssip.gov.pl
Adam Dyś 81 458 37 48 a.dys@kssip.gov.pl
Aleksandra Pietrzak 81 440 87 33 a.pietrzak@kssip.gov.pl
Modifié le: vendredi 14 août 2020, 10:29